قابل‌توجه

طرح پایش سلامت روان در سال تحصیل1400-1399 برای کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه الزامی شده است. لازم است که دانشجویان از 15 شهریور تا 15 آبان ماه وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل کارنامه سلامت روان اقدام کنند.   http://portal.saorg.ir/mentalhealth

برای جلوگیری از ایجاد محدودیت در روال آموزشی خود حتماً فرم مربوط را تکمیل نمایید.

 

وضعیت دروس تربیت‌بدنی 1 و 2 در نیمسال دوم 98-99

 کلیه دانشجویانی که این دروس را در نیمسال دوم 99-98 انتخاب کرده‌اند از هر ورودی که باشند باید در درس تئوری-مجازی شرکت کرده و امتحان دهند. آدرس سامانه ال ام اس  (http://lms.scu.ac.ir)

روز شنبه ۹۹/۶/۲۹ در سامانه LMS دانشگاه ابتدا امتحان درس تربیت‌بدنی ۱ ساعت ۱۱:۳۰ و سپس امتحان درس تربیت‌بدنی۲ در ساعت ۱۳:۳۰ به‌صورت تستی برگزار خواهد شد.

 

دانشجویان عزیز

با توجه به اهمیت ارزشیابی استادان در بهبود کیفیت آموزشی از شما عزیزان دعوت می‌شود در بازه زمانی مشخص‌شده با تکمیل فرم‌های ارزشیابی، دانشگاه را در ارتقای اهداف آموزشی یاری نمایید. در صورت عدم انجام فرایند ارزشیابی، امکان مشاهده نمره درس و ثبت اعتراض برای دانشجو وجود نخواهد داشت.

 

دانشجویان عزیز

اطلاعیه‌های مهم آموزشی در سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قرار دارد. حتماً در مسائل آموزشی اطلاعیه ها را مطالعه و با آموزش دانشکده خود مشورت کنید.

http://scu.ac.ir/web/education

 

 

قابل‌توجه

دانشجویان پسر مشمول نظام‌وظیفه هنگام ورود به نیمسال‌های 11 و 12 موظف‌اند برای اخذ مجوز سنوات تحصیلی ارفاقی در نیمسال اول حداکثر تا 5 آبان و در نیمسال دوم حداکثر تا 15 اسفند به آموزش دانشکده مراجعه و پس از موافقت کمیسیون موارد خاص دانشگاه از پلیس + 10 مجوز خود را دریافت و به خدمات آموزشی تحویل دهند. در غیر این‌صورت حق ادامه تحصیل توسط حوزه نظام‌وظیفه از آنان سلب خواهد شد و دانشگاه در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

دانشجوی گرامی

دقت نمایید که حتماً رمز عبور مناسب و ایمن برای ورود به سامانه انتخاب نمایید به‌طوری‌که ترکیبی از اعداد و حروف باشد. مسئولیت این مسئله با شخص دانشجو می‌باشد.

دانشجویان گرامی

جهت دریافت اطلاعات لازم در خصوص مسائل آموزشی، تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان پسر و فراغت از تحصیل به سایت معاونت آموزشی مراجعه نمایید:

صفحه اول سایت دانشگاه : مدیریت : معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی :  واحدهای مرتبط با معاونت : ( مدیریت خدمات آموزشی / مدیریت تحصیلات تکمیلی )

دانشجویان گرامی

لطفاً با مطالعه آیین‌نامه‌های آموزشی در سایت خدمات آموزشی و بررسی صفحه شخصی خود در سامانه سما از وضعیت تحصیلی خود آگاه باشید. پس از انتخاب واحد و نیز ثبت نمرات برای اطلاع از مواردی مانند مشروطی و محرومیت از تحصیل به آموزش دانشکده خود مراجعه نمایید.