دانشجویان عزیز

به اطلاع می رساند انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجويان بر اساس زمان‌بندی از پيش اعلام‌شده براي ورودی‌های مختلف رأس ساعت 8:30 روز مقرر شروع و در ساعت 7:00 فرداي همان روز خاتمه می‌یابد.

 

 * همچنین توجه نمایید که در اولین روز انتخاب واحد و اولین روز حذف و اضافه ابتدا از ساعت 8:30 صبح انتخاب واحد/حذف و اضافه برای ورودی های 96 و ماقبل فعال خواهد شد. سپس از ساعت 10 به بعد امکان انتخاب واحد برای ورودی های 97 نیز همراه با ورودی های 96 و ماقبل فعال خواهد شد.

 

همچنين انتخاب واحد از ساعت 12:00 روز سه‌شنبه مورخ 1399/11/7 تا ساعت 7:00 چهارشنبه 1399/11/8 براي تمام ورودی‌ها مجدداً فعال خواهد شد.

 

قابل توجه

اطلاعیه زمان برگزاری آزمون‌های پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشجویان نوورود و موارد مرتبط با آن

http://scu.ac.ir/article/5524980

 

دانشجویان عزیز

 

ملاک انتخابِ واحدِ درس یا دروس برای دانشجو صرفاً ثبت آن دروس در سامانه سما می‌باشد. چنانچه درسی به هر علت در سامانه سما برای دانشجو ثبت‌نشده یا حذف‌شده باشد اما در LMS وجود داشته باشد، به خاطر عدم ثبت در سامانه سما فاقد اعتبار بوده و نمره‌ای به آن درس یا دروس تعلق نخواهد گرفت.

 حتماً انتخاب واحد خود را در سامانه سما بررسی کنید.

دانشجویان عزیز

با توجه به اهمیت ارزشیابی استادان در بهبود کیفیت آموزشی از شما عزیزان دعوت می‌شود در بازه زمانی مشخص‌شده با تکمیل فرم‌های ارزشیابی، دانشگاه را در ارتقای اهداف آموزشی یاری نمایید. در صورت عدم انجام فرایند ارزشیابی، امکان مشاهده نمره درس و ثبت اعتراض برای دانشجو وجود نخواهد داشت.

 

دانشجویان عزیز

اطلاعیه‌های مهم آموزشی در سایت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قرار دارد. حتماً در مسائل آموزشی اطلاعیه ها را مطالعه و با آموزش دانشکده خود مشورت کنید.

http://scu.ac.ir/web/education

 

 

قابل‌توجه

دانشجویان پسر مشمول نظام‌وظیفه هنگام ورود به نیمسال‌های 11 و 12 موظف‌اند برای اخذ مجوز سنوات تحصیلی ارفاقی در نیمسال اول حداکثر تا 5 آبان و در نیمسال دوم حداکثر تا 15 اسفند به آموزش دانشکده مراجعه و پس از موافقت کمیسیون موارد خاص دانشگاه از پلیس + 10 مجوز خود را دریافت و به خدمات آموزشی تحویل دهند. در غیر این‌صورت حق ادامه تحصیل توسط حوزه نظام‌وظیفه از آنان سلب خواهد شد و دانشگاه در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

دانشجوی گرامی

دقت نمایید که حتماً رمز عبور مناسب و ایمن برای ورود به سامانه انتخاب نمایید به‌طوری‌که ترکیبی از اعداد و حروف باشد. مسئولیت این مسئله با شخص دانشجو می‌باشد.

دانشجویان گرامی

جهت دریافت اطلاعات لازم در خصوص مسائل آموزشی، تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان پسر و فراغت از تحصیل به سایت معاونت آموزشی مراجعه نمایید:

صفحه اول سایت دانشگاه : مدیریت : معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی :  واحدهای مرتبط با معاونت : ( مدیریت خدمات آموزشی / مدیریت تحصیلات تکمیلی )

دانشجویان گرامی

لطفاً با مطالعه آیین‌نامه‌های آموزشی در سایت خدمات آموزشی و بررسی صفحه شخصی خود در سامانه سما از وضعیت تحصیلی خود آگاه باشید. پس از انتخاب واحد و نیز ثبت نمرات برای اطلاع از مواردی مانند مشروطی و محرومیت از تحصیل به آموزش دانشکده خود مراجعه نمایید.